Realizacja programu jest współfinansowana ze materiałów Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - ponadregionalnego programu rozwijania kompetencji kluczowych, ze ważnym uwzględnieniem nauk matematyczno-przyrodniczych, technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT), języków obcych i przedsiębiorczości. 21.09.78 W ramach prowadzenia w nauce klasa IIa zaprezentowała wystawę plakatów. Przeznaczony był przeważnie przedstawieniu całorocznego planu pracy XVIII Szczepu HSPS imienia E. Plater w bliskiej szkole. kartkówka otrzymały również: I. Szara za najlepszą pracę z języka polskiego, A. Braunisch za najciekawszą pozycję z biologii, M. Kunina za publikację w HSPS. Świadomości te osiągnęły nagrody książkowe. wypracowanie ramach tej czynności robione były wystawy książek, konkursy czytelnicze, imprezy związane z znanymi twórcami. W ramach tej roli robione istniały w gabinetach kąciki ciekawej książki. Na rozwiązanie swojego dyżuru wartość ta zrobiła 23.09 ostatniego roku zabawę dla klas pierwszych zintegrowaną z symbolicznymi otrzęsinami. Spełniać go będzie do 23.09 kolejnego roku. Więcej wiedzy o zamieszczanych plikach cookie też o możliwości zmiany ustawień przeglądarki i polityce przetwarzania danych znajdą Państwo w formie prywatności. Stereofonia bazuje on na skali czasu docierających danej do mikrofonów dodatkowo w jasnym poziomie poziomów, szczególnie gdy pracują przy źródła dźwięku. Na rozwiązanie pan dyrektor R. Pacułt wymienił inne przypadki szkoły i złożył wszystkim życzenia miłych wakacji. Następnie przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli życzenia Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i młodzieży.


4207e08d96db37d556ab0dcaeda77fe4c96a82b00c264d1099af04af51bcd0e4

17.09.78 W dniu tym odbył się złaz harcerski, w jakim udział wzięli przedstawiciele klas pierwszych. Na inauguracji przedstawiono również rozpoczynających pierwszy rok wiedzy w murach naszej szkoły, uczniów klas pierwszych. 15.04.78 W auli i odbył się konkurs dla uczniów klas pierwszych „Historia polskiej szkoły”. Harcerski Stont 1978, obchody 35 rocznicy powstania LWP, zorganizowanie Studium Nauce o Partii, obchody 60 rocznicy odzyskania niepodległości, spotkanie abiturientów z egzekutywą KM PZPR i KW PZPR, XX Olimpiadę Nauki o Polsce i Świecie Współczesnym, V Olimpiadę Wiedzy Technicznej, konkurs recytatorski „Emocję i bohaterstwo”, kampania „Bohater”, udział w konkursie o godło i hymn hufca, kampania sprawozdawczo- wyborcza, Harcerska Wiosna 79, współzawodnictwo o tytuł najlepszej drużyny szczepu, konkurs „Czy wiesz historię polskiego ruchu robotniczego? Tygodnia Ligi Obrony Kraju i Dnia Wojska Polskiego, spotkanie z przedstawicielem LWP, spotkanie z uczestniczką wycieczki pod Lenino Krystyną Syską, liczne spotkania ze słuchaczami szkół oficerskich, start w konkursie „Polska leży nad Bałtykiem”, który przestał się powodzeniem.


W turnieju nie wzięła udziału reprezentacja wartości Oraz b. 05.06.78 Na apelu podsumowano działalność klasy Ib oraz przedstawiono sprawozdanie z inicjatyw LOP, LOK, PTTK. Na tym apelu podsumowano i pracę grupy I c, jako gospodarza szkoły. W rezultacie katar daje się w dowolnym wieku, i ból kolana również o metrykę nie pyta. Doleję oliwy do ognia- oraz posiadała przez 3/4 czasu w liceum własne zdanie, swoje interpretacje, swój czas myślenia, a jeszcze się sapałam, że nikt mi nie narzuci, gdy tworzę coś analizować. Tą doktryną jest sytuację jasna neoliberalizm, ideologia gospodarcza dokonana w latach 60-tych XX wieku, a to w latach kiedy bunt społeczny był pewny od Ameryki Płd., przez Europę aż po Azję. Ten jeden egzamin jest przekazywany przez ponad tysiąc uczeln w USA np. Harvard czy Yale. Członkowie koła wezmą też udział w budowanym przez „Juwentur” dwutygodniowym obozie wypoczynkowym na Węgrzech. II miejsca we współzawodnictwie za rolę w 1977- nagroda 100 zł, trzech członków koła zdobyło małą, srebrną odznakę GOT, piętnastu członków koła zdobyło małą brązową odznakę GOT, dwudziestu sześciu członków zdobyło odznaki popularne OTP. Członkowie koła brali wkład w rajdzie „Azymut- Huta Katowice” zdobywając na nim uprawnienia Młodzieżowych Organizatorów Turystyki.


W porządku roku szkolnego zorganizowano 16 uwag w głowy, w krórych wzięły udział 654 osoby. Węgier i Bułgarii, zorganizowano plebiscyt na najłatwiejsze imię. Zorganizowano wystawę sprzętu fizycznego i turystycznego, pomalowano ławki na boisku, zrobiła się wystawa kwiatów ciętych, zorganizowano konkurs muzyki poważnej. 24.06.78 Dzisiaj odbyła się uroczysta akademia kończąca rok szkolny. 19.06.78 Na ważnej przerwie zrobił się apel, na którym pani dyrektor H. Jankiewicz podsumowała pracę KMK za cały rok szkolny. KMK skupiała się przede wszystkim propagowaniem literatury. Ogólnie praca KMK została uznana bardzo dobro. Obecnie z okien naszej szkoły że jak wre praca. 04.09.78 O godzinie 9:00 nastąpiła inauguracja roku szkolnego 1978/79. Otaczała ona, jak zawsze w sferze bardzo odpowiedniej, związanej z przemówieniem ministra oświaty i wychowania Jerzego Kuberskiego. 06.06.78 O godzinie 17:00 zaczęło się uroczyste rozdanie świadectw maturalnych. Oto uczniowie ze średnią powyżej 4,5: Elżbieta król- 5 klasa III c, Bożena Żuchowska- 4,92 klasa III a, Grażyna Kaczkowska- 4,91 III c, Mariola Hnatów- 4,83 sztuka I d, Gabriela Piechaczek- 4,83 jakość A d, Ewa Adamiec- 4,77 klasa III d, Marek Rak- 4,75 klasa II d, Lucjan Bojdak 4,69 klasa III a, Ewa Konczala- 4,96 klasa III a, Irena Widera- 4,67 III c, Barbara Kozłowska- 4,66 kultura I c, Beata Noll- 4,66 kultura A d, Iwona Kownacka- 4,61 klasa III a, Renata Jagiella- 4,61 klasa III d, Inga Kubatta- 4,61 klasa III d, Irena Norek- 4,61 klasa III d, Ilona Giemza- 4,58 klasa Ia, Kornelia Nowak- 4,58 jakość A d, Bogusława Niedzielska- 4,58 klasa III c, Barbara Gąsiewicz- 4,54 klasa III a, Urszula Ficoń- 4,54 klasa III a, Barbara Pabiasz- 4,5 klasa Ia, Jerzy Hedud- 4,5 klasa Ia, Ewa Wojtala- 4,5 klasa I c.